Wczytuję dane...
Model: PBD4693
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Ten niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy da wiele szczęścia każdej kobiecie, w szczególności tej wymagającej. Pierścionek ze starannie wyselekcjonowanym kamieniem stanie się ozdobą kobiecego palca. Pierścionek zaręczynowy stanowi unikalne połączenie klasyki i nowoczesności, dzięki czemu wspaniale wpasuje się w gusta kobiet – również tej jedynej, która niedługo stanie się przyszłą Żoną.

Pierścionek zaręczynowy został wykonany z ponadczasowego złota, a kamień o cenionym szlifie brylantowym jest jego zwieńczeniem. Pierścionek zaprojektowany został w przemyślany sposób, dzięki czemu całość jest harmonijna, a wszystkie jego elementy doskonale współgrają ze sobą. Model PBD4693 to jeden z najdroższych pierścionków w ofercie sklepu internetowego.

Pierścionek ma jeden diament o szlifie brylantowym i masie kamienia 0,50 ct. Barwa kamienia to G, czystość SI1. Pierścionek w całości wykonany jest z białego złota próby 585.

Patrząc na pierścionek wzrok skupia się natychmiast na cudownym, pół karatowym brylancie, który zdecydowanie jest tutaj najważniejszą gwiazdą. Znakomity kunszt jubilerski w tak zaprojektowanej koronie, aby światło idealnie przenikało brylant i wydobywało z niego wszystko to, co najpiękniejsze. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie klasę, piękno i jakość wykonania.

Kamień: Diament
Metal: Złoto

Polecamy