Wczytuję dane...

5 oryginalnych prezentów na ślub

5 oryginalnych prezentów na ślub

Dzień ślubu to dla nowożeńców jeden z najwspanialszych dni. Początek ich wspólnej drogi życiowej. Wie to każdy zaproszony na ich ślub i wesele gość. Dlatego odpowiedni prezent jest myślą, która zaprząta głowę wszystkim gościom. Co dać na prezent na ślub? Czy to co dla nich mam to odpowiedni podarunek weselny? Czy wypada dać to jako prezent weselny? Czy taki prezent ich nie urazi, albo czy nie jest przesadny?
Czas rozwiać wszystkie wątpliwości i przejrzeć listę sprawdzonych prezentów na ślub.


Zestaw do wina


Bardzo często na prezent w Polsce wybierany jest jakoś alkohol. Czy to wódka albo whisky na urodziny, czy to nalewki na imieniny, czy to wino na wesele. Wino dla nowożeńców to bardzo dobry pomysł, o ile młoda para nie jest abstynentami lub po prostu wina nie lubi.
Obecnie dobre, piękne zapakowane, zestaw z winem dla nowożeńców można znaleźć w większości sklepów z prezentami. Zwykle takie zestawy składają się z pięknego drewnianego pudełka z odpowiednimi napisami, butelki dobrego wina, wypełnienia, aby butelka się nie stłukła i otwieracza do wina. Sam w sobie jest pięknym prezentem, który nie wymaga dodatkowego pakowania. Wystarczy dołożyć kartkę z życzeniami i prezent na ślub gotowy.
Trzeba jednak zauważyć, że taki zestaw do wina może mieć i drugą formę – spersonalizowane kieliszki i kafarka na wino. Jest to produkt wykonywany na najczęściej na zamówienie – z imionami i datą ślubu – choć są uniwersalne np. napisy „Mąż” i „Żona” na kieliszkach i karafką ozdobioną pięknym wzorem.
Taki zestaw do wina również jest bardzo piękny. Para młoda na pewno go doceni ze względu na swoją funkcjonalność, urodę i oryginalność.


Coś dla miłośników kawy lub herbaty


Kolejną opcją na piękny i użytkowy prezent są kubki lub filiżanki dla pary młodej. W sklepach dość często widywane są piękne zestawy złożone z dwóch kubków lub dwóch filiżanek ze spodkami, oczywiście z odpowiednimi zdobieniami i zapakowane w piękne pudełka z wypełnieniem dla bezpieczeństwa produktu. Taki piękny drewniany kuferek skrywający piękną lub bardziej żartobliwą porcelanę będzie na pewno miło zapamiętanym i bardzo użytecznym prezentem dla pary młodej. Jeśli chcesz by nowożeńcy zapamiętali cię miło i pamiętali o Tobie częściej niż od święta, możesz im sprezentować taki spersonalizowany zestaw.


Zdjęcia, zdjęcia i zdjęcia


Po każdym weselu wszyscy zaproszeni i nowożeńcy czekają na jeden moment – kiedy będą zdjęcia i płyta z wesela. Para młoda zostaje więc z dość dużą ilością zdjęć i nagraniem na pamiątkę i co dalej. Pewnie nie ma gdzie ich ułożyć.
Dlaczego więc nie pomyśleć o tym zamiast pary młodej i już na wesele sprezentować im piękny, pojemy album na zdjęcia ślubne? Na rynku dostępnych jest wiele albumów do wyboru, co umożliwia dopasowanie prezentu weselnego do nowożeńców. Można też zamówić specjalny, spersonalizowany album z imionami państwa młodych, datą ślubu i specjalnymi życzeniami w środku. Opcji jest wiele.


Coś zabawnego i praktycznego


Każdy wie, że oprócz prezentów typu wina, pościele, zestawy porcelany, sztućców i innych tego typu para młoda otrzymuje koperty z pieniędzmi. To każdy wie. Nie każdy jednak pomyśli, że to może być podpowiedź odnośnie tego co kupić parze młodej na wesele.


Specjalną skarbonę! Piękne, ozdobne, dobrze wykonane i bardzo często opatrzone zabawnym napisem skarbonki są świetnym upominkiem na wesele. Zwłaszcza, że ich wybór jest ogromny. Od dużych skarbonek wykonanych z drewna po małe świnki skarbonki z porcelany, opatrzone zabawnym napisem „Budżet małżeński”. Istnieje też opcja zamówienia specjalnej skarbony ze wspólnym zdjęciem pary młodej czy specjalnym napisem.
Jedno jest pewne – taka skarbonka to wspaniały, mało oczywisty prezent weselny, który na pewno będzie miło zapamiętany przez nowożeńców.

Skrzynka pełna zabawnych różności


Większość wybiera na prezent ślubny użytkowe, piękne ale i bardzo stonowane rzeczy. Filiżanki, kieliszki, wina, pościele, ręczniki i tego typu rzeczy. Jednak bliższa i młodsza część rodziny lub bliscy przyjaciele często chcą dać parze młodej coś zabawnego, niekoniecznie użytkowego. Po prostu coś co wywoła uśmiech na ich twarzach. Może to być coś związane z wspólnymi wypadami, przyjęciami, czy historiami, które opowiadali. Dla przykładu mogli mieć zabawną historię w górach. Dlaczego więc nie kupić im coś z górami np. breloczek z Tatr? Albo poznali się w nietypowych okolicznościach na basenie. Dlaczego prezentem wtedy nie mogłoby być dwie pary gogli do pływania? Albo nawiązać prezentem do życzeń. Zwykle się życzy młodej parze powiększenia rodziny. Można więc podarować im księgę imion dla dziecka.


Można tak wymieniać bez końca pomysły na zabawne prezenty. Większość z nich to małe prezenty, coś w rodzaju gadżetów. Mogą być dodatkiem do większego prezentu lub można zebrać kilka takich upominków w jeden prezent.
Popularne stają się ostatnio skrzynki z prezentami na ślub. Dostępne są puste na zamówienie, która samemu można wypełnić lub gotowe ze zbiorem właśnie takich zabawnych gadżetów typu księga imion dla dziecka, smoczek, specjalny otwieracz do wina, podkowa na szczęście, mała skarbonka, czy figurka z napisem np. „aniołek dla nowożeńców”.